KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik/collage 13903217
nr 1390 3217
Ulla-Britt Hede
(f. 1946), Sverige
Blandteknik/collage, Signerad, daterad 01, duk, 62x61 cm, oramad
Ulla-Britt Hede, svensk målare född i Stockholm 1946.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:40:50
12/4 19:35:49